fbpx

1С у хмарі

«1C» в хмарі — це можливість працювати з найпопулярнішою програмою бухгалтерського обліку за 420 грн на місяць. Формуйте звітність, сплачуйте рахунки і ведіть фінансову статистику клієнтів з будь якої точки світу.

Переваги оренди «1C» в хмарі

Між звичайною «1C» і хмарною 1С немає суттєвої різниці. У віртуальній версії збережені всі найважливіші конфігурації: «1С: Бухгалтерія», «1С: Зарплата та управління персоналом», «1С: Управління торгівлею», «1С: Комплексна автоматизація». Але, щоб користуватися ними не потрібно купувати програмний пакет, який недешево коштує і призначений для одного користувача (один комп’ютер). Оренда «1C» в хмарі вимагає лише щомісячної оплати й дозволяє використовувати програму для групи користувачів без додаткових платежів.

Інші переваги хмарної «1C»

Можливість працювати з будь-якого пристрою

Хмарна версія не вимагає електронного підпису для відправки файлів на локальний комп’ютер, що дозволяє здавати звітність навіть із планшета.

Бiльше Заховати

Контроль роботи

У персональному акаунті користувача відображаються всі поточні підключення, що дозволяє керівнику підприємства моніторити роботу підлеглих із документами «1C» в хмарі.

Бiльше Заховати

Безкоштовні оновлення

Програма автоматично оновлюється до останньої версії, що позбавляє необхідності самостійно встановлювати оновлення й купувати ключі до ліцензійної версії.

Бiльше Заховати

Регулярне резервне копіювання

Уся звітність користувача з «1C» копіюється й архівується для зберігання на хмарі.

Бiльше Заховати

Високий рівень безпеки

Інформація «1C» зберігається не на комп’ютері користувача, а в захищеному дата-центрі, що виключає ймовірність її викрадення або знищення.

Бiльше Заховати

Відкритість програмних продуктів

Всі сервіси 1С мають відкритий програмний код, що дозволяє змінювати або коригувати готову конфігурацію.

Бiльше Заховати

«1C» в хмарі — це рішення, яке дозволить вам вести бухгалтерську звітність на хмарній платформі, заощадивши на покупці ліцензій оновлень програми та не втративши функціональних можливостей.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.