fbpx

Citrix Workspace

Скажемо «НІ!» втраті часу! Більше не потрібно налаштовувати безкінечну кількість робочих місць співробітників, стежити за вчасно ввімкненими налаштуваннями безпеки та оновлення програмного забезпечення. Віртуальний робочий стіл від Citrix та UCloud – ідеальне рішення для бізнесу.

Citrix Workspace

Citrix Workspace – це захищений цифровий робочий простір, що включає додатки та віртуальний робочий стіл Citrix Virtual Apps and Desktops service незалежно від пристрою, що використовується. Citrix дозволить керувати повним циклом життя робочого столу від початку роботи та налаштувань програмного забезпечення до виводу робочого простору з експлуатації.

Citrix Workspace значно знизить затрати часу на обслуговування, адміністрування та налаштування робочих місць співробітників, а колегам надасть свободу працювати де і коли завгодно.

Переваги

Безпека

Захищений цифровий периметр інфраструктури забезпечується перевіреними засобами Citrix

Бiльше Заховати

Аналіз

Цифровий периметр, де розміщені всі робочі столи легко коригувати, аналізуючи продуктивність, безпеку та ресурси, що використовуються

Бiльше Заховати

Мобільність

Завдяки Citrix Endpoint Management можна керувати всіма кінцевими точками та мобільними додатками, що використовуються в роботі.

Бiльше Заховати

Уніфікація

Просте керування оновленнями, політиками безпеки та доступами з єдиного вікна керування

Бiльше Заховати

Колаборація

Обмін файлами та даними відбувається в Citrix Content Collaboration, що спрощує комунікацію між підрозділами компанії та надає безпосередній доступ до важливої інформації тут і зараз

Бiльше Заховати

Доступність

Просте налаштування та адміністрування, надання політик безпеки всім пристроям периметру інфраструктури або точково.

Бiльше Заховати

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.