fbpx

Все, що потрібно, для віддаленої роботи

Застосунки, програмні комплекси та хмарні рішення для організації віддаленої роботи компанії.

У зв'язку зі спалахом COVID-2019, безліч компаній змушені вживати заходів, щоб убезпечити своїх співробітників і переводити їх на віддалену роботу. Однак, багато технологічно не готові до таких змін.

Ми зібрали найнеобхідніші хмарні сервіси та додатки для організації віддаленої роботи українського бізнесу (список оновлюється).

  • Microsoft Teams
  • Cisco 
  • Хмарні сервіси UCloud
  • Резервування даних в хмарі UCloud
  • Віддалені робочі столи SysElegance
Всі продукти та ліцензії, а також інструкції щодо отримання, втановлення та використання ви можете отримати від менеджерів UCloud: заповнивши анкету на сайті, за телефоном (044) 594-7-594, по e-mail sales@ucloud.ua.

UCloud дбає про український бізнес з 2011 року. 

Перелік сервісів

Microsoft teams безкоштовно

Необмежений чат, групові відеодзвінки та спілкування один-на-один, командне та особисте зберігання файлів, співпраця в режимі онлайн, використовуючи програми Office для Інтернету, включаючи Word, Excel, PowerPoint та OneNote.

Бiльше Заховати

Cisco

Якщо у вас є ліцензії Cisco ASA (за схемою класичного ліцензування) і вам необхідні ліцензії на AnyConnect, ви можете згенерувати їх і самостійно на сайті Cisco, вибравши AnyConnect Plus/Apex(ASA) Demo License and Emergency COVID-19 License.

Бiльше Заховати

Хмарні сервіси UCloud

Хмарний ЦОД — це безпечна й масштабована IT-інфраструктура, що забезпечує швидкий запуск, обробку та зберігання ресурсів компанії в єдиному центрі.

Бiльше Заховати

Віддалені робочі столи SysElegance

Віртуальне робоче місце SysElegance - робоче місце, яке завжди доступне вам у будь-який точці світу з любого вашого пристрою. Нова ступінь свободи, росту, швидкості та масштабності бізнесу.

Бiльше Заховати

Резервування даних в хмарі UCloud

Data backup — важливий компонент підтримки безперервності бізнес-процесів компанії і створення відмовостійкої ІТ-інфраструктури.

Бiльше Заховати

Всі продукти та ліцензії, а також інструкції щодо отримання, втановлення та використання ви можете отримати від менеджерів UCloud:

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а так само співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.