fbpx

Як правильно перенести дані до хмари

Якщо ви плануєте масштабувати свій бізнес, то настав час для переміщення всіх бізнес-процесів до хмарних інфраструктур. UCloud - допоможе вам зробити міграцію.

Як перенести дані до хмари

Якщо ви плануєте масштабувати свій бізнес, то настав час задуматися над переміщенням всіх бізнес-процесів до хмарних інфраструктур. На ринку давно існують гравці, які готові забезпечити швидкий і безпечний переїзд у віртуальне середовище.

UCloud™ - українська компанія, яка допоможе вам зробити міграцію даних швидко і без зайвих витрат.

Будь-які ваші питання можна адресувати до відділу продажів по електронній пошті sales@ucloud.ua або телефонуйте +380 44 594-7-594.

Чому варто це зробити:

Уявіть, скільки коштів треба витратити, щоб закупити, встановити, запустити і перманентно обслуговувати фізичні сервери. При роботі з cloud-середовищем, ваша компанія платить виключно за оренду віртуального простору.

Ваша фірма відкриває ще кілька офісів по всій країні й штат співробітників зростає в арифметичній прогресії — потрібно розширювати IT-інфраструктуру. Зробити це набагато простіше, працюючи в хмарі, тому що потужності збільшуються, буквально, за пару хвилин. У випадку з фізичним обладнанням, повертаємося до історії із закупівлею нових серверів і витратами на забезпечення їх функціонування.

Якщо ви працюєте з хмарою, то ваші дані зберігаються в кількох примірниках і кожен день відбувається резервне копіювання. Таким чином, ризики втрати або пошкодження інформаційних ресурсів зводяться до мінімуму.

Детальніше

Економія

Гнучкість

Підвищена захищеність

24/7 Техпідтримка

Яким чином відбувається процес переміщення баз даних (БД) до хмари:

 
  1. Аналіз поточної інформаційної інфраструктури компанії. Коли ви звертаєтеся до постачальника хмарних послуг, то перед транспортуванням ваших сервісів і всіх бізнес-процесів до хмари, він обов'язково вивчить актуальний стан системи, виявить сильні та слабкі сторони. Це необхідно для якісної підготовки віртуального середовища для переміщення.
  2. Моделювання мережевих структур в системі, куди буде виробляти міграція вашої БД. Тут компанія-провайдер займається підготовкою переїзду сервісів організації.
  3. Перенесення інформації й тестування нової IT-інфраструктури. Після успішного проходження тестування проводиться запуск системи.
Скільки триватиме кожен з етапів, залежить тільки від масштабів конкретного бізнесу. Однак, як правило, процес займає лише кілька днів.

Вибір сторедж-провайдера

Наразі більш детально розглянемо, як же вибрати свого провідника в світі cloud-технологій. У першу чергу, варто звернути увагу на наступні пункти:

  1. З якими дата-центрами працює підприємство. Зокрема, потрібно вивчити країни, де знаходиться ЦОД і звірити, чи відповідає він усім технічним вимогам законодавства. Наприклад, ЦОДи UCloud розташовано в Україні, Польщі та Німеччини. Кожен з них — входить у топ гравців на ринку в своїй державі та відповідає всім міжнародним стандартам обробки особистої інформації.
  2. Відкритість підрядника. Йдеться про готовність підприємства надати інформацію щодо наявних сертифікатів, систем шифрування, які використовуються і так далі. Бувають випадки, коли бізнес, що має справу з великою кількістю персональної інформації, проходить атестацію в державних органах. Коли підприємство-провайдер не може довести свою відповідність міжнародним стандартам, у замовника можуть бути проблеми.
  3. Досвід і репутація сервіс-провайдера. Очевидний, але все ще важливий пункт. Український ринок хмарних послуг постійно розвивається, тому сервіс-постачальника знайти стає все важче.

UCloud працює на ринку України вже 9 років. За цей час даний cloud-постачальник надав сервіс на найвищому рівні великій кількості компаній. Бренд є срібним партнером Microsoft і співпрацює з Citrix, Cisco і багатьма іншими світовими IT-гравцями. Анкета. Microsoft.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.