Logo Ucloud

Friday, 19 April, 2024

BaaS за допомогою сервісу Veeam

Швидкий старт

Налагодження та адміністрування системи резервування командою UCloud – це швидко та легко. Не потрібно шукати та навчати спеціалістів, а також виділяти час для імплементації рішень.

Гарантія

Збереження та доступність бекапів фінансово гарантовані та закріплені договором.

Доступність

Вам не потрібно наймати штат спеціалістів для налагодження та супроводження системи резервування. Ми зробимо все за вас.

Зростання

Маючи бекапи в хмарі, Вам легше буде зростати в екосистемі UCloud та концентруватися на розвитку бізнесу.

Надійність

Резервування в хмарі UCloud побудоване на засадах правила «3-2-1», що зводить шанси втрати даних до 0.

Підтримка

Технічна підтримка інженерів хмарних технологій працює 24/7 круглий рік, не зупиняючить на свята та новорічну ніч.

UCloud managed backup service

Managed backup service покликаний допомогти компаніям, що хочуть запровадити резервування ІТ-інфраструктури, але відкладають через брак часу та спеціалістів. UCloud пропонує послугу налаштування та супроводу резервування даних «під ключ».

UCloud managed DRaaS

рішення, що покликане вберегти компанії, що мають критичні сервіси, але не мають часу, достатньо кваліфікованого персоналу та натхнення, щоб побудувати «План Б» для інфраструктури.

UCloud connect replication

рішення покликане допомогти в побудові відмовостійкої інфраструктури та збереженні даних. Сервіс побудований на засадах простоти використання та доступності, стане найкращим рішенням для компаній, що залежать від безперебійності роботи ІТ-служб та сервісів.

Veeam Microsoft 365 backup

Сервіс знижує ризик втрати даних та доступу до OutLook, SharePoint, OneDrive, Microsoft Teams та гарантує їх доступність та захист завдяки програмному комплексу від Veeam.

UCloud connect with Veeam

Технологія Veeam Cloud Connect — це зручний і безпечний спосіб післяаварійного відновлення даних, який дозволяє відправляти резервні копії та репліки з декількох джерел до єдиного центру обробки даних постачальника послуг.

Author: Tonya

Heading: