fbpx

Канали зв’язку

Надійний зв’язок – одна з головних умов безперебійного функціонування підприємств. Особливо, якщо мова йде про критичну інфраструктуру на кшталт виробництва, рітейлу тощо. За нинішніх реалій окрім безперебійності компанії звертають увагу на такий параметр як затримка передачі даних. Насамперед це важливо для тих бізнесів, що мають високонавантажені бази даних.Завдяки консорціуму UCLOUD – ВОЛЗ – FIBERAX, ми надаємо канали передачі даних L2 з Києва до Варшави і далі в Європу. Мережа, яку надає UCloud – це кільце Київ- Варшава – Франкфурт – Київ.

 

 

Київ і Варшаву з’єднують два незалежні георознесені маршрути. Прямий канал Київ – Варшава має затримку передачі даних 14 мс. Другий канал побудовано через Львів. Таким чином вдалося не тільки з’єднати Київ та Варшаву двома трасами, а й надати якісний транспортний канал для тих, хто має бізнес у Львові. Затримка з Києва до Львова дорівнює 7,5 мс, як і зі Львова до Варшави. Канал від Києва до Львова має швидкість передачі даних 200G, а від Львова до Варшави 100G.

Варшава поєднана з Франкфуртом, де UCloud має резервний ЦОД каналом зі швидкістю передачі даних 40G. Затримка між містами складає 21 мс. Замикає кільце канал Франкфурт – Київ, що йде через Ужгород швидкість передачі даних 100G. Затримка Франкфурт – Ужгород складає близько 18.5мс, а від Ужгорода до Києва – 15мс.

Всі ЦОД в Варшаві, в яких розміщено обладнання UCloud з’єднані між собою каналом 100G, що дає ще більше можливостей для резервування інфраструктури.

UCloud забезпечує гарантовану безперебійність передачі даних навіть при фізичних пошкодженнях мережі.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а так само співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.