fbpx

DRaaS — Disaster Recovery

Післяаварійне відновлення, як послуга або DRaaS — Disaster Recovery необхідне для захисту даних компанії від системних збоїв і створення відмовостійкої ІТ-системи.

Як працює аварійне відновлення IT-інфраструктури

DRaaS-Disaster Recovery — це послуга аварійного відновлення даних. Вона використовує хмарні й локальні ресурси для резервного копіювання важливої ​​інформації, додатків і забезпечення відмовостійкості системи. Завдяки цьому, навіть у результаті технічного збою бізнес-служби компанії продовжують працювати у звичайному режимі.

Вторинна інфраструктура може бути реалізована в разі збою роботи ІТ-систем: вона надає резервне робоче середовище, у той час як первісне середовище повертається в початковий стан за планом аварійного відновлення, disaster recovery plan (DRP). DRaaS також корисна під час переміщення сервісів назад на вихідний сервер: вона негайно відновлює процедуру реплікації для захисту від майбутніх загроз.

Вигоди

Зниження витрат на аварійне відновлення даних

Використання DRaaS дозволяє уникнути витрат, пов'язаних з орендою приміщення і серверів, придбанням додаткового обладнання та обслуговуванням системи допоміжного ЦОД.

Бiльше Заховати

Підтримка різних хмарних платформ

Можливість використовувати одночасно декілька хмарних служб і платформ для виключення ризику тривалої перерви в бізнес-процесах.

Бiльше Заховати

Гнучке ліцензування

Аварійне відновлення з використанням орієнтованих на послуги компанії ліцензій.

Бiльше Заховати

Реплікація в реальному часі

Реплікація в режимі онлайн виключає небезпеку втрати критично важливих даних через збої та неполадки в системі.

Бiльше Заховати

Вичерпне рішення аварійного відновлення

DRaaS простіше і економічно вигідніше, ніж окреме аварійне відновлення даних.

Бiльше Заховати

Масштабованість

Рішення DRaaS можна масштабувати по мірі зростання компанії: невеликого підприємства з декількома серверами або корпорації з необхідністю розширення до декількох тисяч фізичних і віртуальних машин.

Бiльше Заховати

Послуга Disaster Recovery as a Service від компанії UCloud

Приблизно 50 % збоїв у роботі ІТ-систем — це збої програмного забезпечення або мережі. Вживання своєчасних заходів значно мінімізує збитки і фінансові витрати, які можуть виникнути в результаті таких проблем.

Компанія UCloud пропонує послугу DRaaS-Disaster Recovery аварійного відновлення даних для захисту IT-інфраструктури вашого бізнесу, забезпечення її гнучкості й масштабованості.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.