Logo Ucloud

Приватна Хмара

Приватна хмара – це ідеальний вибір для компанії, яка потребує надійного обчислювального середовища для внутрішніх бізнес-процесів.

Приватна хмара – це форма хмарних технологій, які налаштовані для використання всередині компанії чи організації та керуються її власним IT-персоналом. Всі ресурси хмари, включаючи обчислювальну потужність, мережу та сховище даних, знаходяться під повним контролем компанії.

 

Переваги приватної хмари для вашого бізнесу:

Масштабованість

Обсяги для зберігання даних і обчислювальні потужності приватного хмари збільшуються в міру зростання потреб бізнесу.

Самообслуговування

Панель управління дозволяє налаштовувати віртуальну приватну хмару в залежності від необхідних параметрів. Ви можете самостійно визначати обчислювальну потужність, пам'ять, дискові ресурси і інші параметри без участі адміністраторів.

Контрольованість

Всі ресурси приватного пулу створюються для конкретної структури, що дозволяє легко контролювати архітектуру і параметри системи. Ви можете тестувати або створювати програмне забезпечення в безпечному і комфортному середовищі.

Економічність

Використання зовнішньої інфраструктури і оплата ресурсів по мірі використання знижують витрати на IT-процеси. Не потрібно купувати дороге обладнання під час збільшення сезонних навантажень на систему, достатньо орендувати.

Адаптивність

Приватна віртуальна хмара дозволяє використовувати найсучасніші IT-рішення, адаптовані до конкретного бізнесу. Ви отримуєте інструменти для уніфікованого управління, підтримки, ідентифікації та програмування, які працюють як в приватному пулі, так і в загальнодоступних хмарних середовищах Windows Azure.

Надійність

Дані клієнта захищені від DDoS-атаки на сервер, пошкодження або знищення вірусом, втрати через технічний збій або відключення електроенергії і крадіжки зловмисниками.

Вартість своєї приватної хмари

Приватна хмара: безкоштовний тест

Наші співробітники допоможуть з вибором оптимальної архітектури та переходом у віртуальну хмарну середу з найменшими фінансовими та часовими витратами для бізнесу. А щоб оцінити ефективність і вигідність приватної хмари UCloud, спробуйте протестувати її протягом місяця прямо зараз!

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.