fbpx

Приватна Хмара

Приватна хмара – це ідеальний вибір для компанії, яка потребує надійного обчислювального середовища для внутрішніх бізнес-процесів.

Приватна хмара - це модель розгортання хмарної інфраструктури, в якій обчислення і хмарні сервіси обертаються у відокремленому середовищі. Воно будується на залізі власної внутрішньої мережі бізнесу, або ж на базі орендованого в дата-центрі.

Приватна хмара - це сучасне IT-рішення зі значним списком позитивних якостей.

Індивідуальна віртуалізаціяхмарна технологія, що завоювала ІТ-серця для тих компаній, які цінують безпеку і варіативність підключень.

За ефективність експлуатації та обслуговування приватної хмари відповідає сама компанія-власник.

Хоча сьогодні багато відає перевагу не вирощувати власних айтішників, а віддавати завдання з побудови і підтримки працездатності на аутсорс.

Як і в разі інших типів віртуальних хмарних структур, доступна міграція будь-яких використовуваних служб, БД і обчислень на віддалені хмарного сервера, повідомлення з якими здійснюється по інтернет-з'єднанню.

 

Кому корисна Приватна Хмара?

На користь цієї моделі ІТ-інфраструктури віддають голоси організації, які потребують найвищого рівня захищеності, регламентованому внутрішньою політикою або законодавчими стандартами. Так приватна хмара - це вибір великих:

Переваги приватної хмари для вашого бізнесу:

Масштабованість

Обсяги для зберігання даних і обчислювальні потужності приватного хмари збільшуються в міру зростання потреб бізнесу.

Бiльше Заховати

Самообслуговування

Панель управління дозволяє налаштовувати віртуальну приватну хмару в залежності від необхідних параметрів. Ви можете самостійно визначати обчислювальну потужність, пам'ять, дискові ресурси і інші параметри без участі адміністраторів.

Бiльше Заховати

Контрольованість

Всі ресурси приватного пулу створюються для конкретної структури, що дозволяє легко контролювати архітектуру і параметри системи. Ви можете тестувати або створювати програмне забезпечення в безпечному і комфортному середовищі.

Бiльше Заховати

Економічність

Використання зовнішньої інфраструктури і оплата ресурсів по мірі використання знижують витрати на IT-процеси. Не потрібно купувати дороге обладнання під час збільшення сезонних навантажень на систему, достатньо орендувати

Бiльше Заховати

Адаптивність

Приватна віртуальна хмара дозволяє використовувати найсучасніші IT-рішення, адаптовані до конкретного бізнесу. Ви отримуєте інструменти для уніфікованого управління, підтримки, ідентифікації та програмування, які працюють як в приватному пулі, так і в загальнодоступних хмарних середовищах Windows Azure.

Бiльше Заховати

Надійність

Дані клієнта захищені від DDoS-атаки на сервер, пошкодження або знищення вірусом, втрати через технічний збій або відключення електроенергії і крадіжки зловмисниками.

Бiльше Заховати

Вихід в приватну хмару бізнесу дарує шанс отримати власний дата-центр - фізичний на балансі або орендований на майданчику ЦОД.  Крім того, серед плюсів хмарні технології:

  1. Зростання швидкості роботи за рахунок оптимізації та автоматизації процесів;
  2. Індивідуальність розробки віртуального середовища, схем і способів підключення до неї;
  3. Прийнятний рівень безпеки СХД та передачі інформації;
  4. Тотальний контроль над IT-інфраструктурою підприємства;
  5. Елементарність підрахунку витрачених ресурсів кожним користувачем для успішної фінансової оцінки, планування та аналітики;
  6. Гнучкість налаштування віртуальних хмарних сервісів, елементарність розгортання машин і їх кластерів (корисно при запуску нових віддалених офісів), зручна масштабованість потужностей;
  7. Дотримання законодавчої заборони передачі персональних даних клієнтів на зберігання і обробку сторонній особі.

У першому наближенні це рішення для бізнесу здається ідеальним, і в багатьох аспектах це підтверджується практикою.  Однак, для неупередженої фінальної його оцінки варто розглянути і негативні сторони.  Наприклад:

  1. Необхідність найму в штат висококваліфікованих фахівців у сфері хмарних технологій або використання консалтингових послуг;
  2. Виділення коштів на покупку заліза в серверні, пристроїв фізичної комутації (якщо не вибрана оренда);
  3. Важливість точності розрахунку навантажень і широти спектра хмарних сервісів на роки вперед;
  4. Ефективність кіберзахисту лише на зовнішньому периметрі;
  5. Розробка і впровадження відповідної віртуальної архітектури вельми тривалі.

Проте, в ряді випадків, в порівнянні з public cloud, private набагато краще.  Оцінимо їх порівняльні характеристики від * до ***, де * - незадовільно, ** - задовільно, *** - відмінно, для наочності:

Характеристика / тип хмарної віртуалізації 

Приватна хмара

Публічна хмара

Доступність

***

*

Швидкість доступу

***

**

Конфігурованість

***

***

Підтримка end-of-life додатків і версій

***

-

Захист

***

*

Масштабованість

**

***

Переклад капіталовкладень в операційні витрати

-

***

Прогнозованість витрат

*

***

Продуктивність (потужна аналітика, важка графіка і т.д.)

***

*

Контроль власника над IT-інфраструктурою

***

-

Приватна хмара

Вартість своєї приватної хмари

В першу чергу, на приватну хмару ціна залежить від того, чи буде залізо розташовуватися на базі самого замовника, або ж його орендують в дата-центрі.

  1. У першому випадку фінансові вкладення і на початковому етапі, і протягом експлуатації колосальні.
  2. Оренда ж дозволяє перевести капітальні вкладення в операційні, зручно масштабувати в майбутньому ресурси, відключити послугу на час або зовсім, без потреби розбиратися з втратившим актуальність залізом.
  3. У свою чергу, вартість розміщення персональної віртуальної хмари в ЦОД залежить від його місця розташування.  В Україні - дешевше, за кордоном - надійніше.
  4. Далі калькулюються очікувані обсяги сховищ даних, пам'яті, характеристики і кількість ядер процесорів, місце під бекап і снапшоти на хмарному сервері, бажана швидкість передачі.  Правда, це - в разі простих лінійних структур.
  5. Нетривіальна архітектура середовища спочатку вимагає ІТ-аудит підприємства і формування вимог до майбутньої інфраструктури, її функціоналу, і тільки потім на їх підставі будується кінцева схема хмари.

Будь-які ваші питання можна адресувати до відділу продажів по електронній пошті sales@ucloud.ua або телефонуйте за телефоном +380 44 594-7-594.

Приватна хмара: безкоштовний тест

Компанія UCloud визнана одним з лідерів ринку хмарних послуг в Україні, будучи партнером ведучих вендорів сегменту і пропонуючи клієнтам хмарного сервера не тільки в місцевих ЦОД, а й у ряді європейських (Франкфурт, Варшава) зі значною пропускною спроможністю каналів зв'язку і надійнішим захистом за найсучаснішими стандартами.

Наші співробітники допоможуть з вибором оптимальної архітектури та переходом у віртуальну хмарну середу з найменшими фінансовими та часовими витратами для бізнесу. А щоб оцінити ефективність і вигідність приватної хмари UCloud, спробуйте протестувати її протягом місяця прямо зараз!

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.