fbpx

Віртуальна приватна хмара

Віртуальна приватна хмара (Private Cloud) – це ідеальний вибір для компанії, яка потребує надійного обчислювального середовища для внутрішніх бізнес-процесів.

Private Cloud – це хмарна інфраструктура, розроблена ​​для використання конкретною компанією або організацією. Приватний пул обирають: портали електронної комерції, державні установи, банки та інші організації, бізнес-операції яких вимагають підвищеного рівня захисту та контролю над процесами.

Приватна хмара допоможе вашому бізнесу стати:

  • більш клієнтоорієнтованим;
  • адаптивним до нових сервісів, функцій і IT-рішень;
  • рентабельним, за рахунок зменшення витрат на ІТ-процеси.
Компанія UCloud надає консалтингові послуги щодо побудови приватної хмари і хмарної інфраструктури.

Переваги приватної хмари для вашого бізнесу

Масштабованість

Обсяги для зберігання даних і обчислювальні потужності приватної хмари збільшуються по мірі зростання потреб бізнесу.

Бiльше Заховати

Самообслуговування

Панель управління дозволяє налаштовувати віртуальну приватну хмару в залежності від необхідних параметрів. Ви можете самостійно визначати обчислювальну потужність, пам'ять, дискові ресурси та інші параметри без участі адміністраторів.

Бiльше Заховати

Контрольованість

Всі ресурси приватного пулу створюються для конкретної структури, що дозволяє легко контролювати архітектуру і параметри системи. Ви можете тестувати або створювати програмне забезпечення в безпечному та комфортному середовищі.

Бiльше Заховати

Економічність

Використання зовнішньої інфраструктури і оплата ресурсів по мірі використання знижують витрати на IT-процеси. Немає потреби витрачати кошти на дороге обладнання під час збільшення сезонних навантажень на систему, достатньо орендувати додаткові обчислювальні потужності на необхідний термін.

Бiльше Заховати

Адаптивність

Приватна віртуальна хмара дозволяє використовувати найсучасніші IT-рішення, адаптовані до конкретного бізнесу. Ви отримуєте інструменти для уніфікованого управління, підтримки, ідентифікації та програмування, які працюють як в приватному пулі, так і в загальнодоступних хмарних середовищах Windows Azure.

Бiльше Заховати

Надійність

Дані клієнта захищені від DDoS-атаки на сервер, пошкодження або знищення вірусом, втрати спричиненої технічним збоєм або відключення електроенергії і крадіжки зловмисниками.

Бiльше Заховати

Приватна хмара UCIoud

Ми враховуємо поточні та майбутні потреби компанії, щоб домогтися максимальної масштабованості і гнучкості системи при мінімальних інвестиціях. Завдяки цьому наші клієнти отримують простий інструмент для запуску та управління хмарними сервісами, побудованими на ресурсах, які призначені спеціально для них.

Переконайтеся в ефективності, надійності та вигідності приватної хмари UCIoud – замовляйте безкоштовне тестування на 30 днів вже зараз!

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.