Logo Ucloud

Microsoft Azure

Microsoft Azure — це платформа хмарних обчислень, яку компанії можуть використовувати для розробки додатків, розширення можливостей власних центрів обробки даних або в якості єдиного ІТ-середовища.

Згідно з рейтингом ITCandor Майкрософт Азур є одним із лідерів в IaaS (інфраструктура як послуга) і PaaS (платформа як послуга). Ця потужна комбінація сервісів дозволяє створювати, розгортати й керувати програмами, що забезпечує високу продуктивність. Система побудована на основі двох моделей (IaaS і PaaS), що надає більше можливостей для розробки ІТ-інфраструктури.

Хмарні служби Microsoft Azure:

Windows Azure laaS (віртуальні машини)

Апаратна платформа з необхідною конфігурацією й певними ресурсами (потужність процесора, оперативна пам’ять, дисковий простір).

SQL Azure

Поєднана база даних.

Microsoft Azure AppFabric

Компонент, який відповідає за з’єднання публічної хмари й локальних сервісів.

Microsoft Azure Storage

Механізм, що забезпечує надійне зберігання інформації.

Microsoft Media Service

Готова платформа, яка забезпечує гнучкість, масштабованість і надійність високоякісних мультимедійних послуг для користувачів. Рішення забезпечує кодування, зміну форматів, захист від викрадення, а також надає механізми для доставки контенту за запитом у режимі реального часу.

Windows Azure PaaS (хмарна платформа)

Платформа, у якій використовуються окремі додатки й розміщується код. Це може бути додаток ASP.NET, служба WCF або код PHP.

Hadoop

Інтегрована платформа керування даними будь-якого розміру, наприклад структуровані дані в реляційних базах або неструктуровані дані з Hadoop, що передаються в потоках з Streamlnsight.

Адаптивність

Microsoft Azure підлаштовується під такі потреби користувача як обсяг споживаних ресурсів, ступінь автоматизації та інші параметри для забезпечення максимально продуктивної роботи.

Економічність

Оплата нараховується тільки за фактично використані ресурси, що дозволяє економити до 40% від усього бюджету.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.