fbpx

Microsoft Azure

Microsoft Azure — це платформа хмарних обчислень, яку компанії можуть використовувати для розробки додатків, розширення можливостей власних центрів обробки даних або в якості єдиного ІТ-середовища.

Хмарні моделі Microsoft Azure

Згідно з рейтингом ITCandor Майкрософт Азур є одним із лідерів в IaaS (інфраструктура як послуга) і PaaS (платформа як послуга). Ця потужна комбінація сервісів дозволяє створювати, розгортати й керувати програмами, що забезпечує високу продуктивність. Система побудована на основі двох моделей (IaaS і PaaS), що надає більше можливостей для розробки ІТ-інфраструктури.

Особливості Windows Azure

Microsoft Azure можна швидко масштабувати відповідно до вимог компанії, тому клієнт платить лише за фактичне використання платформи. Похвилинний розрахунок на такі інфраструктурні послуги, як обчислювальна потужність, сховище і швидкість переміщення даних у ЦОД, гарантує кращу ціну за використовувані ресурси.

Платформа Microsoft Azure грунтується на зростаючій глобальній мережі центрів обробки даних під керуванням Майкрософт. Завдяки цьому клієнту відкриваються можливості запуску додатків із високою продуктивністю для користувачів із різних країн.

Хмарні служби Microsoft Azure:

Windows Azure laaS (віртуальні машини)

Апаратна платформа з необхідною конфігурацією й певними ресурсами (потужність процесора, оперативна пам’ять, дисковий простір).

Бiльше Заховати

SQL Azure

Поєднана база даних.

Бiльше Заховати

Microsoft Azure AppFabric

Компонент, який відповідає за з’єднання публічної хмари й локальних сервісів.

Бiльше Заховати

Microsoft Azure Storage

Механізм, що забезпечує надійне зберігання інформації.

Бiльше Заховати

Microsoft Media Service

Готова платформа, яка забезпечує гнучкість, масштабованість і надійність високоякісних мультимедійних послуг для користувачів. Рішення забезпечує кодування, зміну форматів, захист від викрадення, а також надає механізми для доставки контенту за запитом у режимі реального часу.

Бiльше Заховати

Windows Azure PaaS (хмарна платформа)

Платформа, у якій використовуються окремі додатки й розміщується код. Це може бути додаток ASP.NET, служба WCF або код PHP.

Бiльше Заховати

Hadoop

Інтегрована платформа керування даними будь-якого розміру, наприклад структуровані дані в реляційних базах або неструктуровані дані з Hadoop, що передаються в потоках з Streamlnsight.

Бiльше Заховати

Адаптивність

Microsoft Azure підлаштовується під такі потреби користувача як обсяг споживаних ресурсів, ступінь автоматизації та інші параметри для забезпечення максимально продуктивної роботи.

Бiльше Заховати

Економічність

Оплата нараховується тільки за фактично використані ресурси, що дозволяє економити до 40% від усього бюджету.

Бiльше Заховати

Система Microsoft Azure підтримує кожну операційну систему, мову, інструмент і структуру — від Windows до Linux, від SQL Server до Oracle, від 1C до Java. Вона пропонує все те найкраще, що тільки є в екосистемі Windows, і надає можливість створювати додатки й сервіси, що працюють на будь-якому пристрої.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.