Logo Ucloud

Про компанію

Переваги

Гнучкість

Хмара — це гнучке середовище, де багато що залежить від мети і способу використання ресурсів. Це дозволяє вам легко масштабувати і збільшувати за необхідності обчислювальну потужність і скорочувати кількість використовуваного обладнання, коли в цьому немає потреби.

Мінімум затрат

Вам не потрібно платити за обладнання, його обслуговування й модернізацію, не потрібно орендувати приміщення й наймати персонал.

Автоматизація

Хмара Ucloud побудована на базі платформ Microsoft та Vmware, що дозволяє вам керувати серверами в простому і зручному інтерфейсі.

Мінімізація ризику й максимальна доступність

Швидке виправлення помилок, відновлення даних, резервне копіювання, тривалий час безвідмовної роботи та інші можливості хмари для безперебійної роботи віртуальних серверів і захисту ваших даних.

Безпека

Хмарні платформи UCloud відрізняються високим рівнем надійності — 99.95 % (SLA), гарантованим матеріально й підтвердженим у договорі.

Великі дані та розширена аналітика

Вибираючи хмару, ви можете зберігати, використовувати й аналізувати практично не обмежені обсяги даних.

Чому UCloud ?

13

років досвіду роботи на ринку хмарних ЦОД

100 Гбіт/с

прямий захищений канал зв’язку «Київ-Варшава-Франкфурт»

24 /7/365

Цілодобова техпідтримка

*

Оренда ліцензій на продукти Microsoft, Veeam, Cisco тощо

$

Оплата тільки за використовувані ресурси

Інфраструктура знаходиться як в Україні, так і на території ЄС

Відгуки

Ми довго шукали надійного партнера серед хмарних провайдерів в Україні та за її межами. Раді, що вибрали компанію UCloud.

За час співпраці ми не раз впевнились в клієнтоорієнтованому та людяному підході в бізнесі компанії UCloud.

ТОВ «Мерлін-Телеком»,, клієнт

Надійна інфраструктура та якісно побудовані бізнес-процеси – основа успішного бізнесу та розвитку компанії. Саме тому при виборі хмарного провайдера ми звернулись до UCloud.

Професіоналізм команди та висока якість послуг – це саме те, чого ми прагнули.

ТОВ "Рітейл Україна",, клієнт

Мене, як спеціаліста з кібербезпеки, дуже хвилює питання збереження даних.

Завдяки підходам в роботі співробітників UCloud  – грамотному консультуванню, допомозі у підборі оптимальних рішень – я ні на секунду не сумніваюсь, що дані “Технопрінт” зберігаються надійно.

ТОВ " Технопрінт",, клієнт

Для компанії з мережею представництв дуже важливо мати надійного партнера, що зможе гарантувати безперебійну роботу ІТ-інфраструктури. Я радий зустрічі з командою компанії UCloud, що забезпечує злагоджену роботу ІТ-інфраструктури мережі.

Мережа грузового шиномонтажу "Дальнобій",, клієнт