24/7 Техпідтримка
UKR

Про компанію

Компанія UCloud — це один із лідерів ринку ЦОД, що пропонує клієнтам IaaS (інфраструктуру як сервіс) на базі платформи Microsoft для вирішення завдань будь-якої складності й масштабу: від підключення віртуальних сервісів до розгортання власної IT-інфраструктури.

Переваги

Гнучкість

Хмара — це гнучке середовище, де багато що залежить від мети і способу використання ресурсів. Це дозволяє вам легко масштабувати і збільшувати за необхідності обчислювальну потужність і скорочувати кількість використовуваного обладнання, коли в цьому немає потреби.

Бiльше Заховати

Мінімум затрат

Вам не потрібно платити за обладнання, його обслуговування й модернізацію, не потрібно орендувати приміщення й наймати персонал.

Бiльше Заховати

Автоматизація

Хмара побудована на базі єдиної платформи Microsoft, що дозволяє вам керувати серверами в простому і зручному інтерфейсі.

Бiльше Заховати

Мінімізація ризику й максимальна доступність

Швидке виправлення помилок, відновлення даних, резервне копіювання, тривалий час безвідмовної роботи та інші можливості хмари для безперебійної роботи віртуальних серверів і захисту ваших даних.

Бiльше Заховати

Безпека

Хмарні платформи UCloud відрізняються високим рівнем надійності — 99.95 % (SLA), гарантованим матеріально й підтвердженим у договорі.

Бiльше Заховати

Великі дані та розширена аналітика

Вибираючи хмару, ви можете зберігати, використовувати й аналізувати практично не обмежені обсяги даних.

Бiльше Заховати

Чому UCloud ?

8

8-річний досвід роботи на ринку ЦОД

10 Гбіт/с

прямий захищений канал зв’язку «Київ-Варшава-Франкфурт»

24 /7/365

Цілодобова техпідтримка

Оренда ліцензій на продукти Microsoft, Veeam

$

Оплата тільки за використовувані ресурси

Інфраструктура знаходиться поза межами України

Сертифікат «1С-Битрикс» 31 Січ, 2017

Цим сертифікатом компанія «1С-Бітрікс» підтверджує, що компанія «UCloud» є Бізнес-Партнером

Відгуки

Швидке і безболісне розгортання інфраструктури нашої компанії в хмарі стало для нас повною несподіванкою. Ми думали, що на це підуть місяці. Але фахівці UCloud все зробили неймовірно швидко - за 2 тижні. І ось ми вже в хмарах, а ви?
Олександра, клiєнт
Хмарні технології - це технології майбутнього, - так я думав до тих пір, поки не зіткнувся з компанією UCloud. Тепер хмарні технології - це технології сьогодення для моєї компанії. Технології, які дозволяють економити в ці непрості для України часи.
Євген, клiєнт
При виборі партнера наша компанія звертає увагу на три речі: відгуки про компанії, технологічні можливості і потенціал. UCloud повністю відповідає цим параметрам: відгуки спільних партнерів були стримано практичними, технологічні можливості видно неозброєним оком, а потенціал багато в чому буде залежати і від таких великих клієнтів, як наша компанія.
Григорій, клiєнт