fbpx

Хмара на базі VMware

Хмарне середовище на базі віртуалізації VMware надає нові можливості для побудови безпечних та відмовостійких рішень для ІТ-інфраструктур компаній. Ви отримуєте в своє розпорядження виділене та готове до використання хмарне середовище з управлінням через панель vCloud Director.

Хмара на базі VMware

Ми знаємо наскільки бізнес-додатки чутливі до середовища віртуалізації та наскільки складно буває адаптувати добре працюючі сервіси на новий лад. Тому до звичної віртуалізації Hyper-V ми додали VMware. Хмарне середовище на базі віртуалізації VMware надає нові можливості в побудові хмарної інфраструктури: ви можете вибирати віртуалізацію згідно потреб бізнесу та створювати гібридні рішення.

Переваги

Ізольованість

Власне хмарне середовище, ізольоване від інших користувачів.

Бiльше Заховати

Відмовостійкість

Хмарне середовище захищене резервуванням за правилом «3-2-1» всередині інфраструктури UCloud

Бiльше Заховати

Простота

Управляйте хмарними середовищами та змінюйте ресурси віртуальних машин за допомогою панелі vCloud Director

Бiльше Заховати

Адаптивність

Гнучкі параметри для віртуальних машин: до 72 ядер та 1 ТБ RAM, а також HDD та SSD диски.

Бiльше Заховати

Надійність

Хмарні платформи UCloud відрізняються високим рівнем надійності — 99.95 % (SLA), гарантованим матеріально й підтвердженим у договорі.

Бiльше Заховати

Персональність

Інфраструктура UCloud дозволяє створювати як прості, так і складні кластерні архітектури, здатні витримувати високі навантаження, що дає можливість клієнту розвивати і масштабувати свої хмарні рішення та системи в будь-якому напрямку.

Бiльше Заховати

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.