Logo Ucloud

Azure Express Route

Azure Express Route — ефективний спосіб зробити передачу даних між хмарою Azure і локальною ІТ-інфраструктурою швидкою й безпечною. Сервіс стане оптимальним рішенням для компаній, яким необхідно дуже швидко переміщати великі обсяги даних під час реплікації, резервного копіювання або аварійного відновлення.

Вигоди

Безпека та конфіденційність

Віртуальна мережа Azure дозволяє створювати приватне з’єднання через MPLS, що забезпечує надійне віртуальне середовище з підтримкою IP-адресації й налаштуванням управління трафіком.

Масштабування мережі

Клієнти, які підключаються до хмари Microsoft Azure через Express Route, можуть безпечно збільшувати обчислювальну потужність та ємність сховища, розширювати мережу без географічної прив’язки.

Додаткові можливості

ExpressRoute відкриває лінійку продуктів Azure, включно з додатками та сервісами реплікаціями й перенесенням даних, балансуванням навантаження, безпекою брандмауера й багато іншого, а за необхідності Azure може також інтегруватися в існуюче обладнання, наприклад до локального сервера SQL.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.