fbpx

Хмарний ЦОД

Хмарний ЦОД — це безпечна й масштабована IT-інфраструктура, що забезпечує швидкий запуск, обробку та зберігання ресурсів компанії в єдиному центрі. Завдяки масштабованості хмари, компанія може збільшувати віртуальні обчислювальні потужності без необхідності додаткового придбання обладнання.

Кому і для чого потрібен хмарний дата-центр?

Хмарний дата-центр (ЦОД) є оптимальним рішенням для клієнтів, які знаходяться в пошуку безпечного IT-середовища, адаптованого під їхні потреби. Завдяки досвіду інженерів та ІТ-архітекторів, UCloud розробляє рішення, оптимізовані з огляду на витрати та ефективні в умовах конкретного бізнесу.

Віртуальний дата-центр (ЦОД) створюється з використанням IT-інструментів віртуалізації Microsoft і VMware, для того щоб клієнт отримав персональну інфраструктуру з усіма необхідними параметрами та ліцензійним ПЗ.

Переваги такого вибору — можливість самостійно управляти віртуальними ресурсами ЦОД із будь-якої точки земної кулі.

Переваги хмарного хостингу в Україні від UCloud

Гнучкість

Можливість масштабування ресурсів і зміни конфігурації системи

Бiльше Заховати

Безпека

Використання системи зберігання SAN і резервного копіювання віртуальних даних

Бiльше Заховати

Продуктивність

Застосування конфігурацій CPU, RAM і Storage, дискових масивів All Flash

Бiльше Заховати

Ефективність

Користувач сплачує лише за використані ресурси.

Бiльше Заховати

Відмовостійкість

Безперервний доступ до інформації та захист від збоїв за рахунок розподілу даних між декількома віртуальними сховищами і щоденного бекапу.

Бiльше Заховати

Персональність

Інфраструктура UCloud дозволяє створювати як прості, так і складні кластерні архітектури, здатні витримувати високі навантаження, що дає можливість клієнту розвивати і масштабувати свої хмарні рішення та системи в будь-якому напрямку.

Бiльше Заховати

Хмарний ЦОД забезпечує надійне зберігання даних завдяки щоденному бекапу інформації та зберіганню кожної копії протягом 7 днів, а також резервуванню збережених даних і перемикання між пулами дисків за лічені секунди за умови несправності одного з дисків. Хмарна інфраструктура UCloud дозволяє підібрати і реалізувати рішення будь-якої складності з урахуванням потреб бізнесу клієнта.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.