fbpx

Хмарний сервер (ЦОД)

Хмарний сервер (ЦОД) — це безпечна й масштабована IT-система, що забезпечує швидкий запуск, обробку та зберігання ресурсів компанії в єдиному центрі. Завдяки масштабованості хмари, компанія може збільшувати віртуальні обчислювальні потужності без необхідності додаткового придбання обладнання.

Кому і для чого потрібен хмарний сервер?

Хмарний сервер (ЦОД) є оптимальною системою для клієнтів, які знаходяться в пошуку надійної IT-послуги, адаптованої під їхні потреби. Завдяки досвіду інженерів та ІТ-архітекторів, UCloud розробляє рішення, оптимізовані з огляду на надійність,витрати та ефективні в умовах конкретного бізнесу клієнта.

Віртуальний сервер (ЦОД) створюється на базі обладнання та ІТ-схем віртуалізації Microsoft і VMware для побудови надійного центру обробки даних та персональної інфраструктури з усіма необхідними параметрами та ліцензійним ПЗ, що задовільнить будь-які потреби клієнта.

Переваги такої системи — можливість самостійно управляти віртуальними ресурсами ЦОД із будь-якої точки земної кулі.

Хмарний сервер дарує нові можливості для стрімкого зростання бізнесу. Дата центр, побудований за схемою віртуалізації, має ряд переваг перед системами, побудованими на базі фізичного обладнання. 

  • Послуга хмарного сервера має тарифікацію по дням.
  • Віртуальний сервер дає можливість збільшувати та зменшувати ресурси віртуальних серверів системи майже миттєво.
  • За рахунок новітнього обладнання та схеми роботи віртуального дата центру, можна отримати більшу працездатність та ефективність використання ресурсів.
  • Віртуальні сервери хмарного ЦОД UCloud мають різне обладнання, що дозволяє будувати системи обробки даних з максимальною ефективністю використання.
  • Послуга хмарного сервера стане в нагоді тим компаніям, що хочуть віртуалізувати ІТ-системи компанії поступово.
Хмарний сервер

Переваги хмарного сервера в Україні від UCloud

Гнучкість

Можливість масштабування систем і зміни конфігурації віртуальних дата центрів. Послуга хмарного сервера передбачає збільшення та зменшення ресурсів клієнта при потребах бізнесу, що зменшує капітальні витрати та збільшує надійність систем.

Бiльше Заховати

Безпека

Використання системи зберігання SAN і резервного копіювання віртуальних даних за принципом 3-2-1 кратно збільшує надійність обробки та зберігання даних.

Бiльше Заховати

Продуктивність

Застосування конфігурацій CPU, RAM і Storage, дискових масивів All Flash, а також систем, побудованих на AMD та NVMe виводять продуктивність систем віртуальних ЦОД на новий рівень продуктивності.

Бiльше Заховати

Ефективність

Користувач сплачує лише за використані ресурси. Схема розрахунку вартості послуг зрозуміла клієнту з погодинною тарифікацією, а збільшення чи зменшення ресурсів віртуального ЦОД відбувається майже миттєво.

Бiльше Заховати

Відмовостійкість

Безперервний доступ до інформації та захист віртуального обладнання від збоїв за рахунок розподілу ресурсів віртуальних серверів центру обробки даних між декількома віртуальними сховищами і щоденного бекапу за системою «3-2-1».

Бiльше Заховати

Персональність

Інфраструктура UCloud дозволяє створювати як прості схемні рішення, так і складні кластерні архітектури, здатні витримувати високі навантаження, що дає можливість клієнту розвивати і масштабувати свої хмарні сервери та системи в будь-якому напрямку.

Бiльше Заховати

Хмарний сервер забезпечує надійне зберігання та обробку даних завдяки щоденному бекапу інформації за системою «3-2-1» та зберіганню кожної копії протягом 7 днів. Реалізовано резервування збережених даних і перемикання між пулами дисків віртуальних серверів за лічені секунди за умови несправності одного з дисків сервера. Хмарна інфраструктура UCloud дозволяє підібрати і реалізувати системне рішення будь-якої складності з урахуванням потреб бізнесу клієнта.

Для міграції в хмарний ЦОД UCloud необхідно:

 

Фізичний сервер

Хмарний сервер

Зручність управління обладнанням

**

***

Доступність серверу

*

***

Масштабованість

*

***

Бюджетність

*

***

Оплата за використані ресурси

-

***

Гнучкість

-

***

Безпека

**

***

Надійність

*

***

Зручне резервування

**

***

Зміна параметрів обробки даних

*

***

Послуга хмарного сервера буде цікава компаніям різного рівня, адже обробка та збереження даних на фізичних серверах не може гарантувати такої надійності та відмовостійкості, як хмарна система, а схема оплати з погодинною тарифікацією за використані ресурси віртуальних серверів надасть можливості для стрімкого розвитку ІТ-систем бізнесу.

Покладаючись на хмарний сервер Ucloud, ви також отримуєте високий рівень безпеки для своїх даних. Ми застосовуємо передові технології шифрування та заходи захисту, щоб забезпечити конфіденційність та цілісність вашої інформації.

Не витрачайте час та ресурси на обслуговування фізичних серверів. Приєднуйтесь до нашої хмарної інфраструктури Ucloud та отримайте надійну та масштабовану платформу для вашого бізнесу. Зв'яжіться з нами вже сьогодні і дізнайтеся, як ми можемо підтримати вашу компанію на шляху до успіху.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.