Logo Ucloud

Хмарний сервер (ЦОД)

Хмарний сервер (ЦОД) — це безпечна й масштабована IT-система, що забезпечує швидкий запуск, обробку та зберігання ресурсів компанії в єдиному центрі. Завдяки масштабованості хмари, компанія може збільшувати віртуальні обчислювальні потужності без необхідності додаткового придбання обладнання.

Переваги такої системи — можливість самостійно управляти віртуальними ресурсами ЦОД із будь-якої точки земної кулі.

Переваги хмарного сервера в Україні від UCloud

Гнучкість

Можливість масштабування систем і зміни конфігурації віртуальних дата центрів. Послуга хмарного сервера передбачає збільшення та зменшення ресурсів клієнта при потребах бізнесу, що зменшує капітальні витрати та збільшує надійність систем.

Безпека

Використання системи зберігання SAN і резервного копіювання віртуальних даних за принципом 3-2-1 кратно збільшує надійність обробки та зберігання даних.

Продуктивність

Застосування конфігурацій CPU, RAM і Storage, дискових масивів All Flash, а також систем, побудованих на AMD та NVMe виводять продуктивність систем віртуальних ЦОД на новий рівень продуктивності.

Ефективність

Користувач сплачує лише за використані ресурси. Схема розрахунку вартості послуг зрозуміла клієнту з погодинною тарифікацією, а збільшення чи зменшення ресурсів віртуального ЦОД відбувається майже миттєво.

Відмовостійкість

Безперервний доступ до інформації та захист віртуального обладнання від збоїв за рахунок розподілу ресурсів віртуальних серверів центру обробки даних між декількома віртуальними сховищами і щоденного бекапу за системою «3-2-1».

Персональність

Інфраструктура UCloud дозволяє створювати як прості схемні рішення, так і складні кластерні архітектури, здатні витримувати високі навантаження, що дає можливість клієнту розвивати і масштабувати свої хмарні сервери та системи в будь-якому напрямку.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.