fbpx

Антивірус ESET для захисту в хмарі Ucloud

Партнерство UCloud і ESET лежить в області реалізації рішень антивірусного захисту для віртуальних робочих столів, серверів файлових і поштових серверів, web-шлюзів

Надійний захист

Компанія ESET є лідером у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення і надає якісні та ефективні рішення для домашніх і корпоративних користувачів.

 Продуктова лінійка ESET включає в себе широкий асортимент рішень, а завдяки унікальній технології продукти для корпоративних користувачів регулярно отримують визнання і нагороди від світових експертів і здатні забезпечити надійний захист від різних видів загроз.

Лінійка продуктів

  • Захист робочих станцій - ESET Endpoint Security. Використовує багаторівневий підхід з багатьма технологіями для збалансованого поєднання високої продуктивності, точності виявлення та уникнення помилкових спрацювань.
  • Захист файлових серверів - ESET Server Security. Забезпечує розширений захист даних Вашої компанії на всіх загальних серверах, спільних сховищах файлів, включаючи OneDrive, та багатоцільових серверах
  • Захист поштових серверів - ESET Mail Security. Додатковий рівень захисту організацій, який перешкоджає інфікування загрозами та забезпечує багаторівневу безпеку самого хоста.
  • Управління безпекою - Консоль ESET PROTECT. Забезпечує огляд робочих станцій в режимі реального часу, а також звітування та повне управління безпекою для всіх ОС.
  • Захист конфіденційних даних - ESET Full Disk Encryption. Ефективне шифрування, управління яким здійснюється за допомогою віддаленої консолі. Рішення покращує безпеку даних вашої організації відповідно до вимог захисту конфіденційної інформації.
  • Аналіз у хмарній пісочниці- ESET Dynamic Threat Defense. Забезпечує ще один рівень безпеки, доповнюючи рішення ESET Mail Security та ESET Endpoint Security за допомогою хмарної технології пісочниці для виявлення нових, раніше невідомих видів загроз.
  • Захист хмари - ESET Cloud Office Security. Забезпечує розширений захист додатків Microsoft 365 від шкідливого програмного забезпечення, спаму та фішингових атак завдяки виявленню «0-денних» загроз та простої у використанні хмарної консолі управління.
  • Виявлення та відслідковування прихованих загроз - ESET Enterprise Inspector. Інструмент ESET для виявлення та відслідковування загроз дозволяє здійснювати постійний всебічний моніторинг активності робочих станцій у режимі реального часу, проводити глибокий аналіз підозрілих процесів та негайно реагувати на інциденти. Функціонуючи у поєднанні з продуктами для захисту робочих станцій.

Переваги ESET для захисту ваших даних

Для користувачів

Ідеально підходить для активних користувачів, які здійснюють покупки, працюють та спілкуються онлайн. Захищає пристрої Windows, Mac та Android.

Бiльше Заховати

Для бізнесу

Забезпечте потужний захист пристроїв – від кількох ПК до всієї мережі, обравши рішення відповідно до потреб бізнесу.

Бiльше Заховати

Лояльність

SET цінує лояльність користувачів та надає знижку 40% на поновлення ліцензій. Здійсни поновлення в декілька кліків! А також можна використовувати ліцензійний ключ для завантаження або повторної інсталяції програмного забезпечення ESET.

Бiльше Заховати

Поєднання технологій UCloud та Eset є запорукою стабільної роботи ІТ-інфраструктури компанії, а також всебічного її захисту від вірусів та атак. Така синергія продуктів відкриває нові можливості для росту та безпечного розширення хмарних інфраструктур.

Ознакомьтесь с нашей презентацией

Компания UCloud является серебряным партнером Microsoft, а так же сотрудничает с украинскими (ВОЛЗ) и европейскими (Fiberax) компаниями для организации каналов передачи данных.