Logo Ucloud

Віртуальні робочі місця SysElegance і хмарні віддалені робочі столи

Робоче місце, що завжди доступне вам у будь-якій точці світу з будь-якого пристрою. Нова ступінь свободи, зростання, швидкості і масштабування вашого бізнесу!

Переваги віртуальних робочих місць SysElegance Terminal Suite

Для користувачів

Віртуальні робочі місця SysElegance виглядають і відчуваються точно так само, як і робочі місця, до яких користувачі звикли роками.

Для керівників

Використання віртуальних робочих місць SysElegance дозволяє керівнику завжди бути в курсі того, що відбувається, перебуваючи в будь-якій точці світу.

Для бухгалтерів

Використання віртуальних робочих місць SysElegance - це можливість працювати з будь-якої точки світу, оплачувати рахунки, формувати звітність і фінансові результати компанії.

Для розвитку бізнесу

Використання віртуальних робочих місць SysElegance допоможе Вам і Вашій компанії оптимізувати бізнес-процеси всередині компанії, централізувати обробку, обслуговування та збереження даних.

Для системних адміністраторів

Продукти SysElegance забезпечують гнучкість, повну сумісність і безшовну інтеграцію в будь-яку інфраструктуру.

Для розробників та інтеграторів ПО

Розробникам і інтеграторам ПО продукти SysElegance допоможуть: створити власний хмарний сервіс, впровадити модель створення програм як сервісу (SaaS), створити сервіс для віддаленої розробки та доопрацювання Вашого програмного забезпечення.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.