fbpx

COLOCATION

розміщення власного серверного обладнання в найбільшому дата-парку країни з доступом до мережі інтернет

COLOCATION – розміщення власного обладнання в комерційному ЦОД, що має високий рівень захисту та безперебійності роботи.

Компанія UCloud надає своїм клієнтам можливість розміщення в Дата-парку «BeMobile» - найбільшому дата центрі країни, що відповідає рівню безвідмовності TIER III, стандарту TIA 942 та має сертифікат ISO 27001:2013.

Послуги колокейшн стають необхідними, якщо:

  • Є необхідність зберігання конфіденційних даних на мережевому ресурсі, але сервер, на якому зберігаються такі дані, фізично не може розташовуватися в офісі.
  • Замовник хоче самостійно займатися адмініструванням сервера, встановлювати необхідне програмне забезпечення.
  • Потрібно організувати резервування даних на фізичних носіях.

Переваги

Живлення

Постачання до Вашого серверного обладнання гарантованої та «чистої» електроенергії, використовуючи дві незалежні кабельні мережі.

Бiльше Заховати

Клімат

Забезпечення стабільного рівня температури та вологості повітря незалежно від погодних умов та пори року протягом всього періоду роботи Вашого обладнання.

Бiльше Заховати

Захист

Забезпечення раннього виявлення займання, в разі його виникнення, та безпечне гасіння пожежі інертним газом.

Бiльше Заховати

Безпека

Забезпечення фізичної безпеки та охорони, а також координація системи доступу персоналу замовника до обладнання, встановленого в нашому дата-парку.

Бiльше Заховати

Індивідуальний підхід

Можливість встановлення додаткового власного устаткування на кшталт UPS, підключення до IP-KVM, сервіс «віддалені руки» тощо.

Бiльше Заховати

Зв'язок

Стійкі канали зв’язку забезпечують стабільний доступ до власної інформації і в той же час повну захищеність каналів передачі даних.

Бiльше Заховати

Можливості

Побудова гібридних рішень на базі хмари та фізичної інфраструктури для збільшення можливостей бізнесу.

Бiльше Заховати

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.