Logo Ucloud

Cisco захист в хмарі UCloud за програмою MSLA

Простота, гнучкість та економічність захисту можлива завдяки партнерству Cisco та UCloud. Більше не потрібно купувати дорогі та громіздкі рішення для захисту інфраструктури. Досить взяти їх в оренду за програмою MSLA та платити лише за ті рішення, що використовуються в роботі сьогодні.

Лінійка продуктів

Cisco Cloud Services Router 1000V Series

Надійне підключення до хмари та інфраструктурна незалежність при підвищеному рівні безпеки інфраструктури

Cisco Integrated Services Virtual Router (ISRv)

Отримання мережевих, обчислювальних та глобальних сервісів через віртуальний маршрутизатор – поєднання розширених можливостей мережевої безпеки в хмарі та надпрацездатності.

Virtual Wide Area Application Services (vWAAS)

Прискорює бізнес-додатки, надає можливість швидко створювати сервіси оптимізації WAN та переносити дані в хмару.

Cisco Adaptive Security Virtual Appliance (ASAv)

Забезпечує надійний захист та застосування політик безпеки в складних багатосайтових інфраструктурах. А варіанти управління підбираються залежно від потреб бізнесу.

Advanced Malware Protection (AMP) for Endpoints

Розкриває найризикованіший 1% проблем з безпекою, зупиняє найновіші шкідливі програми та розсекречує сліпі плями в безпеці мережі.

Cisco Stealthwatch Cloud

Дозволяє автоматично налаштувати пошук та інформування про загрози, легко масштабується в залежності від потреб бізнесу та простий в керуванні комплекс захисту для з’єднань офісу та публічної хмари.

Cisco Umbrella

Сервіс хмарної безпеки, що включає першу лінію оборони від загроз в інтернеті: фішинг, шкідливі програми, зворотній виклик програм та керування через будь-який порт чи протокол.

Next Generation Firewall for Cloud Solution

Надає повну інформацію про користувачів, пристрої, мережі, додатки, робочі навантаження та процеси, зменшує поверхню атак за допомогою детального контролю доступу та попереджує крадіжку даних завдяки використанню багаторівневих датчиків загроз.

Cisco CloudCenter

Підтримує політику багатохмарної інфраструктури та оптимізує затрати на мережеву безпеку при багатохмарній концепції.

Cisco Network Services Orchestrator

Провідне рішення в галузі програмного забезпечення для автоматизації послуг в традиційних і віртуалізованих мережах. Надає можливість використання мережевого API для щоденного управління мережею та міждоменної оркестрації.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.