fbpx

Cisco захист в хмарі UCloud за програмою MSLA

Простота, гнучкість та економічність захисту можлива завдяки партнерству Cisco та UCloud. Більше не потрібно купувати дорогі та громіздкі рішення для захисту інфраструктури. Досить взяти їх в оренду за програмою MSLA та платити лише за ті рішення, що використовуються в роботі сьогодні.

Програма партнерства за схемою MSLA між Cisco та UCloud – це нові можливості захисту інфраструктури в хмарі. Завдяки помісячній оренді ліцензій ви оплачуєте тільки ті ресурси, що були у використанні та підключаєте нові за потреби. До того ж оновлення ПЗ відбувається автоматично та не вимагає додаткових коштів та часу. Більше не потрібно купувати коштовні рішення «з коробки» або нехтувати захистом через брак бюджету.

Лінійка продуктів

Cisco Cloud Services Router 1000V Series

Надійне підключення до хмари та інфраструктурна незалежність при підвищеному рівні безпеки інфраструктури

Бiльше Заховати

Cisco Integrated Services Virtual Router (ISRv)

Отримання мережевих, обчислювальних та глобальних сервісів через віртуальний маршрутизатор – поєднання розширених можливостей мережевої безпеки в хмарі та надпрацездатності.

Бiльше Заховати

Virtual Wide Area Application Services (vWAAS)

Прискорює бізнес-додатки, надає можливість швидко створювати сервіси оптимізації WAN та переносити дані в хмару.

Бiльше Заховати

Cisco Adaptive Security Virtual Appliance (ASAv)

Забезпечує надійний захист та застосування політик безпеки в складних багатосайтових інфраструктурах. А варіанти управління підбираються залежно від потреб бізнесу.

Бiльше Заховати

Advanced Malware Protection (AMP) for Endpoints

Розкриває найризикованіший 1% проблем з безпекою, зупиняє найновіші шкідливі програми та розсекречує сліпі плями в безпеці мережі.

Бiльше Заховати

Cisco Stealthwatch Cloud

Дозволяє автоматично налаштувати пошук та інформування про загрози, легко масштабується в залежності від потреб бізнесу та простий в керуванні комплекс захисту для з’єднань офісу та публічної хмари.

Бiльше Заховати

Cisco Umbrella

Сервіс хмарної безпеки, що включає першу лінію оборони від загроз в інтернеті: фішинг, шкідливі програми, зворотній виклик програм та керування через будь-який порт чи протокол.

Бiльше Заховати

Next Generation Firewall for Cloud Solution

Надає повну інформацію про користувачів, пристрої, мережі, додатки, робочі навантаження та процеси, зменшує поверхню атак за допомогою детального контролю доступу та попереджує крадіжку даних завдяки використанню багаторівневих датчиків загроз.

Бiльше Заховати

Cisco CloudCenter

Підтримує політику багатохмарної інфраструктури та оптимізує затрати на мережеву безпеку при багатохмарній концепції.

Бiльше Заховати

Cisco Network Services Orchestrator

Провідне рішення в галузі програмного забезпечення для автоматизації послуг в традиційних і віртуалізованих мережах. Надає можливість використання мережевого API для щоденного управління мережею та міждоменної оркестрації.

Бiльше Заховати

Завдяки партнерству Cisco та UCloud всі продукти для забезпечення мережевої безпеки доступні за підпискою по програмі MSLA. Ви зможете позбутися затрат на купівлю програмного забезпечення та платити лише за ті продукти, що необхідні та використовуються зараз та оплачувати ліцензії в форматі постоплати – по факту використання. Більше того, технічна підтримка та оновлення програмного забезпечення вже включені в вартість щомісячної підписки і вам не потрібно шукати додаткові ресурси для реалізації цих пунктів.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.