fbpx

TurboLink

TurboLink — це захищений канал передачі великих обсягів даних, з допомогою якого стає можливим легке транспортування цифрового контенту між хмарами Amazon, SAP, GOOGLE, публічною або приватною хмарою на майданчику провайдера і вашої локальної інфраструктури.

Можливості Turbolink

Внутрішні хмарні перенесення інформації з допомогою Turbolink дозволяють збільшувати обчислювальну потужність і загальну ємність хмарного сховища не впливаючи на продуктивність.

Мінімізація витрат

Передача великих обсягів даних між хмарами через Turbolink відбувається швидко і з мінімальними затримками, що стає можливим завдяки:

  • видаленню непотрібних копій файлів;
  • обробці даних на одному й тому ж або загальних ядрах із кеш-пам’яттю;
  • використанню сервісу GridFTP під час транспортування великої кількості дрібних файлів.
Для передачі великих обсягів даних вам не потрібно створювати додаткові канали — достатньо збільшити пропускну спроможність існуючого каналу Turbolink, не зазнаючи при цьому додаткових витрат.

Необмежені можливості масштабування

Turbolink використовує кілька вузлів транспортування для оптимізації швидкості передачі даних і збільшення обчислювальної потужності. Це забезпечує миттєвий обмін даними між вашими серверами і хмарним ЦОД.

Ефективне управління ресурсами

Під час транспортування даних у віртуальному середовищі Turbolink контролює пропускну здатність та управляє маршрутизацією, забезпечуючи оптимальні витрати трафіку в мережах ЦОД.

Turbolink оптимізує процес передачі великих обсягів даних у віртуальному середовищі не знижуючи продуктивність і не збільшуючи витрати, а також дозволяє створювати гібридні хмарні додатки й масштабувати IT-інфраструктуру компанії.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.