fbpx

Veeam Cloud Connect

Технологія Veeam® Cloud Connect — це зручний і безпечний спосіб післяаварійного відновлення даних, який дозволяє відправляти резервні копії та репліки з декількох джерел до єдиного центру обробки даних постачальника послуг.

Veeam® Cloud Connect

Технологія забезпечує оперативне відновлення критично важливих даних без необхідності завантажувати окремі файли або віртуальні машини. Для цього вона використовує нескінченні резервні копії і вбудований WAN Acceleration, який копіює дані до віддаленого сховища в 50 разів швидше.

Принцип дії

Veeam® Cloud Connect об’єднує сховища безпосередньо з консоллю Veeam наступним чином:

  • Клієнт натискає кнопку, щоби додати постачальника послуг і ввести отримані дані.
  • Хмарні сховища з’являються в інфраструктурі резервного копіювання.
  • Копії передаються з використанням наскрізного шифрування шляхом з’єднання SSL / TLS.

Багато клієнтів використовують служби на основі Cloud Connect Backup не тільки для аварійного відновлення, але й для довготривалого зберігання даних. Користувач може виконати копіювання у власному сховищі Veeam або використовувати публічні хмари, такі як Amazon S3 або Microsoft Azure Blob.

Компанія UCloud пропонує клієнтам безпечну, надійну й здатну до масштабування приватну хмару з технологією Veeam® Cloud Connect для зміни IT-інфраструктури бізнесу і зниження витрат на послуги резервного копіювання, реплікації й післяаварійного відновлення.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.