Понеділок, 08 Листопада, 2021
ТОП – 7 хакерських новин жовтня
Шалена осінь шаленого року добігає кінця. Хакерський бізнес сезон у розпалі і ми не змогли виділити 3 головні новини жовтня. Сьогодні набагато більше новин, які точно варті вашої уваги. Ловіть підбірку з ТОП-7 жовтня.
Хакери атакували аптечну мережу АНЦ – вимагають викупу за відновлення доступу. Якщо здавалось, що хакери, вимоги та шантажі – це десь далеко, то в нас погані новини. 11 жовтня група хакерів зламала систему інформаційного захисту аптечної мережі АНЦ, заблокувала сайт та зажадала викуп за можливість його відновити та продовжити роботу. У компанії не повідомили розміру викупу, але сказали, що платити його принципово не будуть. Розміру збитків компанія не повідомляє.
Деталі інциденту за посиланням: https://goo.su/95w8
“Слава Украинї!” на сторінці Генконсульства РФ у Харкові. Хакери зламали сторінку Instagram російського генконсульства у Харкові та привітали з Днем захисника та захисниці України.
Згадаймо як це було: https://novynarnia.com/2021/10/14/gk-xarkiv/
А ще хакери атакували сайт РПЦ 20 жовтня. Технічні спеціалісти зафіксували дві хвилі атаки на сервер. Декілька сотень тисяч шкідливих запитів за секунду вивели сервер з ладу. Але це вже зовсім інша історія.
Хакери вкрали особисті дані знаменитостей. Дані селебрітіз та світових лідерів із бази британського ювелірного будинку Graff Diamonds. Як повідомляється, до рук зловмисників потрапили дані екс-президента США Дональда Трампа, наслідного принца Саудівської Аравії Мухаммеда бен Сальмана Аль Сауда, прем’єр-міністра Бахрейну Сальмана бен Хамада бен Іса Аль Халіфу, колишнього капітана збірної Англії з футболу Девіда , акторів Тома Хенкса та Алека Болдуїна.
Що сталося і хто винен – за посиланням: https://www.securitylab.ru/news/526116.php
Компанія Microsoft опублікувала звіт щодо хакерських атак протягом 2020-2021 років. Країни-жертви та країни-агресори у хакерських війнах були зібрані системи безпеки Microsoft. За даними компанії, більш як половину атак здійснює Росія. Ба більше, Україна на другому місці серед тих, проти кого вони спрямовані. Більшість хакерських атак була спрямована проти Сполучених Штатів – 46%. Україна у цьому рейтингу посідає друге місце (19%), на третьому – Велика Британія, зі значним відривом (9%).
Більше цифр дивіться за посиланням. Спойлер – неочікувано і дуууже цікаво: https://www.slovoidilo.ua/2021/10/22/infografika/svit/krayiny-zhertvy-ta-krayiny-ahresory-xakerskyx-vijnax
У Вашингтоні відбулася конференція з боротьби з хакерами-вимагачами. 13-14 Жовтня у Вашингтоні відбулася конференція з боротьби з хакерами-вимагачами, у якій взяли участь близько 30 країн. У першому півріччі американська влада заплатила хакерам-здирникам на 42% більше, ніж за весь 2020 рік. Але головні заголовки були зовсім не про суми виплат.
Читайте за посиланням: https://www.dw.com/ru/ssha-ne-pozvali-rossiju-na-konferenciju-po-borbe-s-hakerami-vymogateljami/a-59501658
Французька компанія з кіберзахисту Thales незабаром відкриє офіс в Україні. Про це стало відомо під час зустрічі міністра цифрової трансформації Михайла Федорова з представниками компанії у Парижі, повідомляється у Telegram-каналі Міністерства цифрової трансформації.
І посилання: https://thepage.ua/news/thales-otkroet-ofis-v-ukraine
І новина листопада. Але така, яку не можемо зберігати місяць. Тисячі кібератак на сайти влади: СБУ викрила хакерів з Armagedon. Кіберфахівці СБУ встановили хакерів всесвітньо відомої російської угрупування Armagedon. Шахраї провели понад 5 тисяч кібератак на держоргани та об’єкти критичної інфраструктури України. Про це повідомляє прес-центр СБУ у четвер, 4 листопада.
Автор: Tonya
Рубрика: Новини Юклауд