fbpx

Резервне копіювання в хмарі

Резервна копія в хмарі (Cloud Backup) — важливий компонент підтримки безперервності бізнес-процесів компанії і створення відмовостійкої ІТ-інфраструктури. Включення хмарного сховища у стратегію резервного копіювання забезпечує безпеку і збереження даних.

Резервне копіювання в хмарі

Резервна копія (data backup) - важлива складова безперебійності бізнес процесів підприємства спрямована на створення копій даних в незалежній інфраструктурі. Резервування даних призначене для відновлення в оригінальному або новому місці проживання в разі їх пошкодження або руйнування.

Послуга Cloud Backup або резервне копіювання в хмару від UCloud покликана вирішити завдання збереження та доступності критично важливих даних, від яких залежить робота ключових сервісів компанії. Стратегічно важливо резервувати дані саме на віддаленому сервері. Таке розміщення інформаційних архівів (архівування в хмару) гарантує їх безпеку на відміну від локального зберігання копій.

Переваги резервного копіювання в хмарі

Гібридна хмарна архітектура

Управління всіма сервісами в межах одного робочого процесу

Бiльше Заховати

Повне охоплення

Резервне копіювання дисків, розділів, файлів і папок, віртуальних машин

Бiльше Заховати

Безпека

Резервні копії зберігаються в надійному дата-центрі UCloud Німеччини

Бiльше Заховати

Хмарне сховище є найгнучкішим та економічним способом резервного копіювання даних.

Реалізуючи хмарний бекап, компанія UCloud створює декілька збережених версій файлів, проводить регулярне автоматичне й ручне резервне копіювання в хмарні сховища, організовує віддалений доступ до даних із будь-якої точки світу.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.