fbpx

Гібридна хмара

Гібридна хмара (Hybrid Cloud) - це модель хмарної інфраструктури, яка може використовуватися як самостійне рішення, яке забезпечує гнучкість, так і як перехідний етап на шляху до повного експорту в публічну хмару.

Хмарні сервіси встигли стати невід'ємною частиною життя сучасної людини. Багато хто навіть не підозрює про те, що користується ними. Адже все, що ми використовуємо щодня: починаючи з електронної пошти та соціальних мереж, закінчуючи веб-сайтами та порталами для купівлі товарів – все це певною мірою функціонує завдяки хмарним сервісам.

В умовах масового споживання хмарні сервіси набули ідеальної форми – їхня присутність, навіть попри високу продуктивність та складність технології, залишається непомітною для користувачів, які забезпечені простотою роботи та широкими можливостями.

Хмари поділяють на три основні типи:

Публічні хмари надають послуги великій кількості незалежних користувачів. Приватні хмари перебувають під контролем однієї організації. Гібридні поєднують у собі обидві концепції, отримуючи від них основні переваги. Саме на гібридній хмарі слід зосередити свою увагу.

Навіщо використовується гібридна хмара?

Гібридна хмара (Hybrid Cloud) - це модель хмарної інфраструктури, яка може використовуватися як самостійне рішення, яке забезпечує гнучкість, так і як перехідний етап на шляху до повного експорту в публічну хмару.

Гібридна Хмара

Гібридна хмара отримує від публічної гнучкість, а від приватної – найкращий контроль ресурсів та високу безпеку. Таким чином, та частина ІТ-інфраструктури, на яку покладаються найвідповідальніші завдання, розміщується у дата-центрі. Дата-центр, своєю чергою, перебуває під контролем компанії.

Менш критичні програми можуть бути розгорнуті на потужностях публічних операторів. Однією з головних особливостей гібридного підходу є те, що вся хмарна інфраструктура працює як цілісна система під загальним централізованим керуванням.

В ідеальному випадку як однорідний віртуальний пул, який здатний динамічно виділяти ресурси на вимогу відповідно до внутрішніх регламентів безпеки і політик доступу.

Галузі використання гібридної хмари

Гібридна хмара має особливий попит серед великих компаній, яким необхідно активно взаємодіяти з великою кількістю зовнішніх користувачів. До таких організацій належать:

Переваги Гібридної хмари в порівнянні з наземною інфраструктурою

Характеристика 

Оцінка Гібридної

Оцінка Класичної

Продуктивність та доступність

***

**

Гнучкість конфігурацій

***

*

Масштабованість

***

*

Прогнозованість витрат

**

***

Підтримка застарілого ПЗ

***

***

Безпека даних

***

**

Продуктивність під час роботи з потужними аналітичними онлайн-системами

***

*

Продуктивність під час роботи з «важкою» графікою

***

**

Контроль за ІТ-інфраструктурою з боку власника даних

**

***

Ціна гібридної хмари

Насамперед ціна гібридної хмари залежить від розташування “заліза”: на базі замовника або в орендованому дата-центрі. Перший варіант вимагає колосальних фінансових вкладень як на початковому етапі, так і протягом всієї експлуатації.

Оренда, своєю чергою, дозволяє перевести капітальні вкладення в операційні, які зручно масштабувати в ресурси, відключити послугу на якийсь час або зовсім, без необхідності розбиратися із залізом, яке втратило актуальність.

У вартість розміщення персональної віртуальної хмари входить місце розташування: на території України – дешевше, за кордоном – надійніше. Потім проводяться розрахунки очікуваних обсягів сховищ даних, пам'яті, характеристики та кількість ядер процесорів, площа під резервне копіювання в хмарі та снапшоти на сервері, бажана швидкість передачі.

Гібридна Хмара - безкоштовний тест

Компанія UCloud вважається лідером на ринку хмарних послуг. Клієнтам запропоновані не лише місцеві центри обробки даних, а й у ряді європейських містах з високою пропускною здатністю каналів комунікації та надійним захистом за найсучаснішими стандартами.

При необхідності клієнтам буде надано допомогу у виборі оптимальної архітектури та переході у віртуальну хмарну середу з мінімальними фінансовими та тимчасовими витратами.

Будь-які ваші питання можна адресувати до відділу продажів по електронній пошті sales@ucloud.ua або телефонуйте за телефоном +380 44 594-7-594. Звертайтись у будь який час!

А щоб оцінити ефективність і вигідність гібридної хмари UCloud, спробуйте протестувати її протягом місяця прямо зараз!

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.