fbpx

Міграція даних

Міграція — це процес переміщення додатків, даних та інших компонентів, розміщених на серверах всередині організації, до хмарної інфраструктури. Компанія UCloud переносить ІТ-інфраструктуру в хмару з різних систем і конфігурацій, орієнтуючись на потреби і вимоги замовника.

Процес міграції даних

Для проведення процедури використовується модель IaaS, яка охоплює все: від міграції додатків до переміщення цілих центрів обробки даних. Перехід у хмару дозволяє знизити витрати на ІТ-інфраструктуру і програмне забезпечення, а також витрати, пов’язані з управлінням серверами, мережами, системами зберігання даних і додатками.

Міграція в хмару ІТ-інфраструктури включає в себе:

  • аналіз моделей даних у вихідній і цільовій системах;
  • виявлення потенційних недоліків і вказівка ​​на методи і способи їх усунення;
  • аналіз існуючих даних із погляду повноти, логічної і фізичної узгодженості;
  • моделювання мережевих структур у цільовій системі;
  • перенесення тестових і виробничих даних;
  • запуск робочої інфраструктури в хмарі.
Компанія UCloud проводить міграцію даних у хмару (cloud migration) і надає апаратне забезпечення, програми та послуги для їх безперервної інтеграції та аналізу даних.

Переваги міграції даних від UCloud

Операційна ефективність

підвищення результативності при зниженні обсягу витрачених ресурсів

Бiльше Заховати

Оперативність

отримання нових ресурсів іноді вже за кілька тижнів, залежно від складності проекту

Бiльше Заховати

Безпека

хмарні рішення мають вбудовані програми безпеки, а фахівці UCloud регулярно стежать за новинами Cisco і оперативно усувають помилки в системі безпеки ПЗ

Бiльше Заховати

Економія

оплата ресурсів у міру використання знижує витрати

Бiльше Заховати

Крім міграції даних проводяться аварійне відновлення, моніторинг, безперервне розгортання ПО, автоматичне ведення журналу міграції даних та інше.

Компанія UCloud допомагає бізнесу мігрувати IT-інфраструктуру в хмару, з метою заощадження коштів, захисту даних та надання необмежених можливостей масштабування.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.