fbpx

UCloud hosted VMs

Зарезервуй інфраструктуру повністю! Рішення UCloud для реалізації золотого стандарту резервування даних «3-2-1» за привабливою ціною. Спробуй вже сьогодні!

UCloud hosted VMs

Послуга UCloud hosted VMs за підтримки Veeam – це рішення для протекції збоїв в резервуванні та зберіганні копій даних.

Завдяки партнерству з Veeam компанія UCloud пропонує своїм клієнтам забезпечити надійне створення та збереження бекапів.

Переваги

Простота

Продукти Veeam легко інтегруються в інфраструктуру, а зрозумілий та простий інтерфейс спрощує роботу

Бiльше Заховати

Доступність

Всього 20% від кошторису хмарної інфраструктури забезпечать зберігання 3-х копій інфраструктури в 2-х різних ЦОД в різних країнах.

Бiльше Заховати

Надійність

Статистична вірогідність втрати даних сягає 1/1000000, що прямує до 0.

Бiльше Заховати

Відмовостійкість

Репліки даних зберігаються в єдиній екосистемі хмари UCloud, що спрощує розгортання бекапів за потреби

Бiльше Заховати

Гарантія

UCloud бере на себе інансову відповідальність за збереження резервних копій даних, а також сприяє регламентним перевіркам працеспроможності бекапів.

Бiльше Заховати

Підтримка

Технічна підтримка інженерів хмарних технологій завжди допоможе в створенні та розміщенні резервних копій на зберігання, а також при розгортанні даних з бекапу.

Бiльше Заховати

UCloud hosted VMs protected with Veeam забезпечує зберігання резервних копій за правилом «3-2-1». Маючи в розпорядженні 4 георознесених майданчики в 3-х країнах (Україна, Варшава Atman-1 та Atman-2, Німеччина) клієнти UCloud з легкістю можуть розмістити дані та резервні копії в різних ЦОД різних країн для зменшення вірогідності аварій до 0.

Ми розуміємо наскільки важливо мінімізувати простій бізнесу, тому пропонуємо додаткову послугу доставки бекапів «Швидкі як Flash!». Ми доставимо вам бекапи з нашого майданчика у Варшаві всього за 12 годин.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.