fbpx

Віддалений робочий стіл

Взаємодія з файлами та даними з будь-якого пристрою та місця розташування для підвищення ефективності бізнесу на максимальному рівні.

Надійний захист інформації, швидке підключення, доступність лише за наявності інтернету – з віддаленим робочим столом працювати простіше.

Офіс вдома з DaaS – це просто!

Використання віддаленого робочого столу як послуги (DaaS) – це можливість залишити у минулому проблеми з обладнанням, серверами та навіть відсутністю працівника на робочому місці.

Організація віддаленого робочого столу у хмарі дозволяє зберегти всі необхідні дані на одному сервері, розташованому в надійному місці.

Безпосередньо користувач отримує готове до роботи стандартизоване робоче місце у віртуальному вигляді. Це компактно зібраний комплекс програмного забезпечення, що складається із різноманітного софту. У разі потреби існує можливість індивідуального налаштування під запит конкретного користувача.

Для отримання доступу до віддаленого робочого стола потрібно встановити клієнтське програмне забезпечення або відкрити веб-браузер. Щоб увійти до облікового запису, необхідно мати логін та пароль.

Компанія UCloud забезпечує надійне зберігання даних, виконання резервного копіювання та проведення регулярних оновлень програмного забезпечення. Користувачеві не потрібно хвилюватися за ці аспекти – це лежить у нашій сфері обов’язків.

Ми працюємо для клієнтів:

  • які мають велику кількість офісів у різних точках одного чи кількох міст;
  • які мають у штаті віддалених співробітників або аутсорс-команду з усього світу;
  • які регулярно відкривають нові філії компанії.
Віддалений робочий стіл

Переваги віддаленого робочого столу

Безпека

Всі дані користувача захищені резервним копіюванням та збереженням на надійних серверах за кордоном. Клієнт може самостійно обирати локалізацію.

Бiльше Заховати

Швидке розгортання

Для організації офісу в будь-якому зручному місці достатньо вибрати відповідну модель передплати та оплатити її. Процес займає мінімальну кількість часу.

Бiльше Заховати

Висока швидкість

З'єднання з сервером, на якому розміщено корпоративну інформацію, відбувається максимально швидко завдяки використанню сучасних технологій.

Бiльше Заховати

Доступність

Щоб розпочати роботу з віддаленим робочим столом, користувачеві не потрібно спеціальних пристроїв. Достатньо мати комп'ютер чи ноутбук із будь-якою операційною системою (Linux, Windows). Також немає потреби у додаткових потужностях – робочий стіл у хмарі тягне як звичайний офіс Microsoft.

Бiльше Заховати

Економія

DaaS виключає витрати на забезпечення працездатності обладнання – це входить до обов'язків компанії, що надає послугу. Також немає потреби у фахівцях для налаштування та регулярного оновлення програмного забезпечення.

Бiльше Заховати

Збереження даних

Зберігання інформації у хмарі та доступ за допомогою віддаленого робочого столу забезпечує її повну безпеку. Навіть при попаданні комп'ютера або ноутбука до третіх осіб усі дані надійно захищені шифруванням.

Бiльше Заховати

Гнучкість

Користувачеві доступна швидка зміна характеристик віртуального столу без необхідності створення нового або перенесення пакетів даних.

Бiльше Заховати

Зручність

Клієнт може вибирати платформу віртуалізації, яка ідеально підходить для конкретної стратегії бізнесу. Ми працюємо з Hyper-V від Microsoft та VMware.

Бiльше Заховати

Заощаджуйте час та гроші, використовуючи безпечний сервіс віддаленого робочого столу від UCloud. Обирайте ідеальну модель взаємодії, не сплачуючи за непотрібні послуги.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.