fbpx

Публічна Хмара

Публічна хмара або Public Cloud є певною моделлю розгортання технології, в рамках якої інфраструктура та обчислювальні служби керуються оператором.

Публічна хмара: визначення та характеристики

 

Ринок хмарних технологій пропонує різноманітні рішення для ефективного ведення бізнесу. Одне з них – публічна хмара, яка є найпростішою та найдоступнішою конфігурацією технології. Вона ідеальний вибір для тих сфер бізнесу, які не вимагають високого рівня конфіденційності, але потребують швидкого доступу.

Які є головні особливості публічної хмари та як вона працює – читайте далі.

Що таке публічна хмара?

Публічна хмара або Public Cloud є певною моделлю розгортання технології, в рамках якої інфраструктура та обчислювальні служби керуються оператором.

Послуга надається на вимогу клієнта, а доступ до неї здійснюється через Інтернет. В орендованому просторі користувач може безпечно виконувати будь-які необхідні дії.

По суті, публічна хмара надає зарезервовану кількість ресурсів віртуальної машини всім користувачам, яким це потрібно. На вимогу конфігурацію використовуваних ресурсів можна змінювати.

Головна перевага хмари – відсутність залежності від роботи лише одного сервера. Завдяки цьому відбувається мінімальна кількість збоїв.

Чому варто обрати публічну хмару?

Раціональність

Користувач використовує ту кількість ресурсів, яка йому необхідна. Оплата здійснюється лише за ресурси, що споживаються. За необхідності збільшити обчислювальні потужності достатньо лише кілька хвилин. Компанія значно заощаджує на відключенні тих послуг, які не використовуються у конкретний момент. Додатково не потрібно дбати про технічну частину, а саме обслуговування заліза.

Бiльше Заховати

Безпека

Оператор, що надає послуги приватної хмари, забезпечує працездатність усієї інфраструктури. Користувачеві не потрібно турбуватися про безпеку, своєчасне оновлення програмного забезпечення та модернізацію обчислювального обладнання. За всі пункти відповідає оператор. У цьому плані надійність можна перевірити шляхом укладання договору про рівень обслуговування Service Level Agreement.

Бiльше Заховати

Гнучкість оплати.

Для молодих компаній, які лише розпочинають свою діяльність, немає сенсу переплачувати за обчислювальні ресурси. Великі витрати лише зупинять розвиток. За допомогою публічної хмари можна вибрати тільки ті послуги, які наразі необхідні та сплатити їх.

Бiльше Заховати

Стабільність роботи.

Одним із принципів роботи хмари є відмовостійкість. Завдяки цьому будь-який збій у роботі одного сервера компенсується включенням іншого.

Бiльше Заховати

Доступність

Орендувати обчислювальні потужності можна у будь-якій країні світу – все залежить від мети. Для зниження затримок у роботі слід обрати дата-центр, розташований у тому ж самому регіоні, де знаходиться компанія. Додатково користувач може вибрати іншу країну для зберігання даних, якщо це є необхідністю. Наприклад, законодавство деяких країн забороняє незаконне вилучення серверів.

Бiльше Заховати

Публічна хмара досить популярна у бізнес-середовищі і на це є безліч причин. Але слід розуміти, що попри переваги публічної хмари, існує низка обмежень. До них можна віднести:

  • необхідність постійної абонентської оплати;
  • вимоги щодо наявності гарного з'єднання з мережею;
  • відсутність індивідуальних налаштувань через універсальність технології;
  • необхідність дотримання деяких правил безпеки, щоб корпоративні дані не були вкрадені шахраями (складні паролі, захищений доступ).

В яких напрямках можна використовувати публічну хмару?

Публічна хмара ідеально підходить для запуску корпоративних додатків, роботи з проектами з великою кількістю даних або при тестуванні нового програмного забезпечення.

Тому цю модель розгортання хмари можна застосувати у різноманітних напрямках, у кожному з яких вирішуватимуться певні завдання. Наприклад, це може бути:

  • Компанії з регіональними філіями. Наприклад, банки чи рітейл. У цьому випадку можна організувати швидке пересилання документів та іншої інформації.
  • Навчальні портали. У цьому напрямі багато функцій вирішують саме хмарні технології. Особливо це актуально для майданчиків з іноземними студентами, а також для онлайн-курсів.
  • Медичні ресурси. Кожен клієнт медичного закладу може мати доступ до свого кабінету та медичної картки з будь-якої точки земної кулі.
Публічна Хмара

Публічна Хмара - безкоштовний тест

При необхідності отримати певну кількість ресурсів у своє розпорядження за доступну вартість, публічна хмара – найкраще рішення. Якщо вам потрібна співпраця з надійною компанією, вибирайте Ucloud. Ми готові надати хмарні рішення безпосередньо для вашого бізнесу.

Компанія UCloud вважається лідером на ринку хмарних послуг. Клієнтам запропоновані не лише місцеві центри обробки даних, а й у ряді європейських містах з високою пропускною здатністю каналів комунікації та надійним захистом за найсучаснішими стандартами.

При необхідності клієнтам буде надано допомогу у виборі оптимальної архітектури та переході у віртуальну хмарну середу з мінімальними фінансовими та тимчасовими витратами.

Будь-які ваші питання можна адресувати до відділу продажів по електронній пошті sales@ucloud.ua або телефонуйте за телефоном +380 44 594-7-594. Звертайтись у будь який час!

А щоб оцінити ефективність і вигідність гібридної хмари UCloud, спробуйте протестувати її протягом місяця прямо зараз!

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.