fbpx

Хмарні Послуги

Хмарні послуги від UCloud

Хмарні послуги від UCloud надають широкий перелік моделей та стратегій розгортання, які забезпечують можливість оптимізувати рутинну роботу на підприємстві. Це підвищує продуктивність працівників через те, що вони можуть зосередитись на реалізації важливих завдань.

З хмарою користувачеві не потрібно хвилюватися за різноманітні технічні деталі, достатньо вибрати необхідну для конкретної ситуації послугу.

Що таке хмарні послуги?

Хмарні послуги – це різноманітні технології, які користувач орендує. Той, хто надає хмарні послуги, називається постачальником хмарних обчислень. Саме у його центрі обробки даних зберігається вся IT-інфраструктура замовника. Ключовою перевагою хмари є можливість знизити витрати на модернізацію програмного забезпечення та техніки, а також виключити оплату послуг, що ніколи не використовуються.

За запитом клієнти UCloud можуть використовувати одну з видів хмар:

  • публічна хмара – вся обчислювальна інфраструктура працює з використанням потужностей постачальника, що дозволяє миттєво відмовлятися чи додавати необхідні послуги;
  • приватна хмара – належить одній компанії, а потужності можуть орендуватися як у ЦОД постачальника, так й розміщуватися локально (така хмара відрізняється вищою надійністю);
  • гібридна хмара – містить у собі приватну та публічну хмару, використовуючи ресурси кожної за необхідності.

Також є кілька моделей хмарних обчислень. UCloud надає наступні:

  • IaaS (Infrastructure as a service) або інфраструктура як послуга. Така модель передбачає розміщення програм клієнта на серверах провайдера. Доступ до них здійснюється через мережу. Подібне рішення дозволяє виключити зайві витрати на утримання техніки та оплачувати лише послуги, що використовуються.
  • PaaS (Platform as a service) або платформа як послуга. Постачальник хмарних рішень надає замовнику різне базове програмне забезпечення та компоненти інфраструктури. Доступ до них можливий через інтернет, при цьому відсутня можливість керування мережами та серверами.

Наші сервіси:

Хмара UCloud

Простий спосіб побудувати хмарну інфраструктуру для вашого бізнесу

Послуги UCloud

Найшвидша хмарна платформа, розташована на безпечних серверах

Рішення Microsoft

Популярні додатки Microsoft тепер доступні завжди і скрізь

Готові рішення

Повне перенесення всіх даних і налаштування програмного забезпечення

Послуги UCloud

  • Хмара UCloud. Компанія пропонує ряд високотехнологічних рішень у сфері хмари, здатних задовольнити найвибагливіших користувачів. Це стало можливим завдяки величезному досвіду праці у цьому напрямку (працюємо з 2011 року). Також важливим є використання виключно сучасного обладнання згідно з кращими практиками світових лідерів галузі.
  • Послуги UCloud. Компанія пропонує користувачам можливість застосування на підприємстві інфраструктури IaaS та PaaS окремо, а також їх комбінацій. Такий підхід дозволяє реалізовувати проекти будь-якої складності та потреб клієнта, значно підвищуючи продуктивність. З UCloud легко взяти сервера в оренду або вибрати готове хмарне середовище – ми допоможемо досягти повної ефективності від існуючих можливостей.
  • Рішення Microsoft. Статус Gold партнера Microsoft дозволяє UCloud надавати клієнтам максимальну кількість послуг від відомої компанії. Хмарні служби Axure, пакет Microsoft 365, сервіс Azure Express Route для переміщення великого обсягу даних – Ucloud подбала про комфортну роботу кожного користувача. Також можна не турбуватися про безпеку – канали зв'язку у глобальних європейських хмарних ЦОДах максимально захищені.
  • Готові рішення. UCloud пропонує велику різноманітність послуг, покликаних максимально оптимізувати та прискорити процеси управління інфраструктурою у будь-якій компанії. Це ідеальний вибір для тих клієнтів, яким потрібно одразу отримати робочий сервіс чи програму. Саме тому всі партнери UCloud ретельно підібрані відповідно до запитів користувача.

Бажаєте швидко перейти на працю у хмарному середовищі? Звертайтесь у UCloud за консультацією – ми допоможемо вибрати максимально ефективну модель послуги.

Ознайомтеся з нашою презентацією

Компанія UCloud є срібним партнером Microsoft, а також співпрацює з українськими (ВОЛЗ) і європейськими (Fiberax) компаніями для організації каналів передачі даних.